Завершився архітектурний конкурс Inspireli Awards 2016

1Нещодавно у м. Прага (Чехія) під егідою Міжнародної спілки архітекторів (UIA) відбулася офіційна церемонія нагородження переможців архітектурного конкурсу Inspireli Awards 2016.
Inspireli Awards є найбільшим за кількістю учасників конкурсом у світі. Цьогоріч свої роботи представили 1052 молодих архітектори з 99 країні і з понад 300 університетів усіх континентів.

Продовження

Шановні викладачі!

imagesЄ можливість долучитися до групи, яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Парижу в Міжнародний університет Шиллера (кампус – у Парижі) «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера».18-28 квітня 2017 р.

Продовження

Презентація книги “Клара Демура: архітектор-педагог”: фотозвіт

img_291320 лютого у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася презентація книги доктора архітектури, завідувача кафедри основ архітектури та архітектурного проектування професора Олега Семеновича Слєпцова.

 

Детальніше – на сайті бібліотеки КНУБА

Продовження

У КНУБА вшанували пам’ять Олександра Плеханова

img_2896Сьогодні о 12.00 у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулося покладання квітів до меморіалу Героя Небесної Сотні Олександра Плеханова. Студент КНУБА Олександр Плеханов трагічно загинув від кулі снайпера на Майдані Незалежності під час Революції гідності. На знак подяки й пошани у КНУБА встановили меморіал Олександру Плеханову, до якого щороку студенти й викладачі несуть квіти і свічки.

Вічна пам’ять герою…

 

Продовження