3 квітня День відкритих дверей Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся у форматі online. Захід проходив у прямому ефірі з трансляцією на Youtube. За час прямої трансляції було понад 300 унікальних підключень-переглядів.

Перша частина заходу була присвячена знайомству з КНУБА. Модератором і спікером виступала завідувач відділення довузівської підготовки Тетяна Петруньок. Абітурієнтів та їхніх батьків ознайомили з навчальним процесом та науково-дослідною діяльністю КНУБА, розказали про працевлаштування, продемонстрували реалізовані проекти студентів та викладачів. Для забезпечення системи неперервної освіти та освіти впродовж життя КНУБА запропонує здобувачам освіти підготовчі курси, навчання у відокремлених структурних підрозділах, вступ на освітні ступені бакалавра на базі повної загальної середньої освіти та молодшого спеціаліста, вступ до магістри за освітньо-професійною або освітньо-науковою програмами, другу вищу освіту, учать у програмах академічної мобільності, дуальну освіту, програми подвійних дипломів, аспірантуру, докторантуру.

Проректор з навчальної та організаційно-виховної роботи Наталія Бурдейна зазначила, що у 2020 році Київському національному університету будівництва і архітектури виповнилося 90 років.

КНУБА сьогодні – це:

  • провідний вищий навчальний заклад України з підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі «Будівництва і архітектури»
  • лідер, визнаний освітньою, науковою і професійною спільнотами в Україні та усьому світі
  • має найвищий – IV рівень акредитації, статус національного, тому 80 % наших студентів навчаються за кошти бюджету України
  • вдало поєднує навчальні й наукові традиції та надбання із сучасними й інноваційними технологіями
  • загалом за часи існування закладу вищої освіти для галузі «Будівництва і архітектури» було підготовлено близько 100 тисяч інженерів і архітекторів. Серед них – отримали дипломи про вищу освіту іноземні студенти зі 116-ти країн світу

Проекти випускників і викладачів КНУБА реалізовані не лише в Україні, а й по всій планеті. КНУБА – це запорука високоякісної освіти, професійного працевлаштування, фінансової стабільності, можливість зробити кар’єру або створити свій власний бізнес. А найголовніше – самореалізуватися як особистість і фахівець.

Голова профкому співробітників Анатолій Ваколюк розповів про проживання та харчування студентів. До складу студмістечка входить 8 гуртожитків на 3500 мешканців. У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати, кіберклуб, StudentHab. Університет має власну систему харчування – це їдальня, 6 кафе, піцерія, пекарня-кондитерська, Працівники їдальні здійснюють забезпечення проведення фуршетів та банкетів. На сьогодні, у зв`язку із карантинними обмеженнями, готують напівфабрикати та здійснюють їх адресну доставку. Студенти мають можливість займатися спортом і відвідувати спортивні гуртки, адже університет має власний стадіон, 3 спортивні зали, плавальний басейн, тренажерні зали, стадіон. Бібліотека університету має 9 спеціалізованих зручних читальних залів з відкритим доступом до Wi-Fi. Загальний фонд бібліотеки становить 1 050 000 прим. Бібліотека КНУБА – це світ нових можливостей, територія занять, зустрічей, спілкування.

Заступник голови профкому студентів – Анастасія Думич – висловила думки про переваги навчання у КНУБА. Директор центру культури та дозвілля КНУБА – Світлана Шароградська – цікаво розповіла про відпочинок та дозвілля студентів, різноманітні культурно-масові заходи, в яких беруть участь студенти КНУБА.

У другій частині абітурієнти та їхні батьки зустрілися з представниками факультетів – деканами, завідувачами кафедр, доцентами, професорами. Ефір був цікавий тим, що представники факультетів розповідали про особливості навчання на факультетах, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про професії, які матимуть студенти після навчання. Презентації факультетів містили корисну інформацію для відвідувачів. Заохочені абітурієнти задавали багато питань, які їх цікавили, та отримували розгорнуті змістовні відповіді.

У третій частині відбулася зустріч із працівниками приймальної комісії, фахівцями підготовчих курсів та експертами ЗНО. Під час ефіру абітурієнти та їхні батьки отримали від експертів із питань зовнішнього незалежного оцінювання повну інформацію про ЗНО-2021. Фахівці підготовчих курсів розповіли про особливості підготовки на курсах до ЗНО з предметів – математика, українська мова і література, фізика та предметів творчого конкурсу – рисунок, живопис, композиція, графіка-креслення. Працівники приймальної комісії надали роз`яснення щодо умов вступу до КНУБА у 2021 році та створення електронних кабінетів вступників.

Переглянути День відкритих дверей КНУБА можна в Youtube на офіційному каналі KNUBA VIDEO.

Слідкуйте за актуальною інформацією та новинами університету на офіційному сайті knuba.edu.ua, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та Instagram сторінці knuba_open.

 

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Тетяна Петруньок