У середу, 9 червня, у спортивному комплексі Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою вул. Освіти, 3 відбудеться фінальна гра ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО. Початок матчу – о 17:00.

Після відновлення змагань два лідери групового етапу продовжили свою переможну ходу. Завдяки цьому команда «Будівельник» з Київського національного університету будівництва і архітектури та збірна Національного університету фізичного виховання та спорту потрапили до півфіналу, де здолали своїх суперників у боротьбі за участь у фінальному матчі за звання чемпіона футзального сезону під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва. На нас очікує запекла та безкомпромісна боротьба двох дуже амбітних та досвідчених колективів, яку варто побачити на власні очі.

Одразу після завершення фінального матчу відбудеться церемонія нагородження кращих команд ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр. та представників колективів в індивідуальних нагородах. 

Підбиття підсумків футзального сезону відбудеться за повного дотримання усіх протиепідеміологічних норм. На гру та нагородження запрошені представники керівництва закладів вищої освіти, органів місцевої влади, засобів масової інформації, партнерів організаторів змагань та обмежена кількість вболівальників. Не пропустіть головну подію студентського футзалу сезону!

Генеральний партнер ФАСК – TM Parimatch. Офіційний партнер ФАСК- «Українська страхова група». За підтримки: Київського міського відділення Комітету фізичного виховання та спорту України, Ради ректорів Київського вузівського центру, Київської міської організація профспілки працівників освіти і науки України та Федерації футболу м. Києва. Технічний партнер – ТМ «SELECT».

Прес-служба КНУБА