У березні-травні студенти економічних спеціальностей КНУБА взяли участь в online-проекті “Освітній марафон” від компанії ТОВ“Епіцентр К”. Всього на проект було зареєстровано понад 1150 учасників з 53-х вищих навчальних закладів України, але не всі змогли дійти до кінця марафону. За успішне проходження марафону та виконання всіх завдань отримали сертифікати тільки 160 учасників, серед яких – і студенти 3-го курсу КНУБА (гр. ТКД-31): Григор’єв Віталій, Кобилянський Іван та Лемешенко Олексій.

Проект тривав 35 учбових годин (22 заняття), спікерами були провідні фахівці департаменту навчання і розвитку персоналу групи компаній “Епіцентр К”. Навчання базувалося на case-study підході у створенні освітніх продуктів.  Домашні завдання засновані на реальних завданнях, які щодня вирішує бізнес.

Освітній марафон надав можливість його учасникам поглибити набуті теоретичні знання та отримати додаткові практичні навички з таких актуальних та вкрай важливих питань в організації роботи сучасного підприємства, як:
– персонал, як основа сучасного бізнесу;
– сучасні канали продажів;
– програми лояльності;
– сезонність товару;
– основи ділового стилю;
– емоційний інтелект;
– управління конфліктними ситуаціями;
– тайм-менеджмент.

Цей “Освітній марафон” від компанії ТОВ“Епіцентр К” є своєрідним містком до дуальної освіти та кращої взаємодії здобувачів освіти з потенційними роботодавцями.

Дякуємо компанії “Епіцентр К” за співробітництво та унікальну можливість для студентів заявити про себе! Вітаємо випускників Освітнього марафону та бажаємо досягнення намічених цілей!

Кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві БТФ КНУБА