НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЛІКАРНЯ «ОХМАТДИТ»

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

АРХІТЕКТУРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА

Оголошують

конкурс дитячого малюнка

«ЧАРІВНИЙ СВІТ-2021»

До участі у конкурсі запрошуються діти віком до 16 років (включно).

Техніка виконання – вільна (акварель, олівець, гуаш, масляна фарба, туш, вітраж та ін.) на папері, кольоровому картоні, полотні, склі та ін.

Тема малюнку – зобразити чарівний світ.

Кожна робота повинна бути підготовлена для настінного монтажу (в твердій рамці або виконана на підрамнику) та підписана (ім’я та прізвище дитини, вік), на зворотному боці вказати контактний телефон.

Готові роботи необхідно передати з 30 серпня по 3 вересня 2021 р. в деканат архітектурного факультету Київського національного університету будівництва та архітектури (м. Київ, вул. Преображенська, 2).

Виставка робіт та нагородження переможців заплановано на 9 вересня 2021 р. о 1200 в холі архітектурного факультету Київського національного університету будівництва та архітектури.

Усі учасники конкурсу отримують диплом про участь. Для цього прохання попередньо зареєструватись заповнивши анкету.

Посилання на анкету – https://forms.gle/5d1pppgarnfdHbfg6

Усі конкурсні роботи будуть передані у НДСЛ «ОХМАТДИТ» м. Києва.

конкурс Чарівний світ-2021

Деканат архітектурного факультету Київського національного університету будівництва та архітектури

м. Київ, вул. Преображенська, 2.

Телефон – (044) 245-48-41

Куратор конкурсу

доктор архітектури, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища

Булах Ірина Валеріївна