НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЛІКАРНЯ «ОХМАТДИТ»

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

АРХІТЕКТУРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА

Оголошують

конкурс художніх робіт для студентів та абітурієнтів

«джерело натхнення-2021»

До участі у конкурсі запрошуються студенти та абітурієнти КНУБА.

Техніка виконання – вільна (акварель, олівець, гуаш, масляна фарба, туш, вітраж, колаж та ін.) на кольоровому картоні, полотні, склі та ін.

Тема малюнку (творчої роботи) – все те, що надихає та викликає приємні емоції.

Кожна робота повинна бути підготовлена для настінного монтажу (в твердій рамці або виконана на підрамнику) та підписана (ім’я та прізвище, група), на зворотному боці необхідно вказати контактний телефон.

Готові роботи необхідно передати з 30 серпня по 3 вересня 2021 р. в деканат архітектурного факультету Київського національного університету будівництва та архітектури (м. Київ, вул. Преображенська, 2).

Виставка робіт та нагородження переможців заплановано на 9 вересня 2021 р. о 1200 в холі архітектурного факультету Київського національного університету будівництва та архітектури.

Усі учасники конкурсу отримують диплом про участь. Для цього прохання попередньо зареєструватись заповнивши анкету.

Посилання на анкету – https://forms.gle/Kf91Zxu3y8vNUC5L7

Усі конкурсні роботи будуть передані у НДСЛ «ОХМАТДИТ» м. Києва.

конкурс_Джерело натхнення-2021

Деканат архітектурного факультету Київського національного університету будівництва та архітектури

м. Київ, вул. Преображенська, 2.

Телефон – (044) 245-48-41

Куратор конкурсу

доктор архітектури, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища

Булах Ірина Валеріївна