Професор кафедри хімії, д.т.н. Кочетов Г.М. 10 – 13 червня 2021 року взяв участь у «3rd Euro-Mediterranean Conference for Environmental Integration (EMCEI 2021)» (м. Сус, Туніс), проведеної з метою розвитку та інтеграції екологічних досліджень в Європейсько-Середземноморському регіоні.

Тема доповіді: «Integrated fertilization treatment for concentrated wastewater of electroplating production». У роботі представлена інноваційна комплексна технологія, що дозволяє зменшити початкові концентрації іонів важких металів у стічних водах гальванічного виробництва з 25 г/ дм3 до менш ніж 0,7 мг/дм3. Така технологія відповідає вимогам стандартів щодо повторного використання очищеної води у промисловому виробництві. За результатами конференції видано збірник матеріалів, де можна більш детально ознайомитися з цією науковою роботою професора кафедри хімії, д.т.н. Кочетова Г.М.

Short 1 Kochetov

Ковальчук Ю.І., доцент, кафедра хімії