30 червня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування участь в роботі якого взяли і предствники Київського національного університету будівництва і архітектури: начальник відділу стратегічного управління к.е.н., доцент Ільїна Тетяна Анатоліївна та професор кафедри організації та управління будівництвом Климчук Марина Миколаївна.

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування розглянуто низку питань, зокрема, Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності (реєстр. № 5655); Проект Постанови про невідкладні заходи щодо забезпечення реалізації права громадян на житло (реєстр. № 5251) та інші.

Рішенням Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Климчук Марину Миколаївну доктора економічних наук, професора Київського національного університету будівництва і архітектури   включено до Громадської ради з питань містобудування, архітектури, будівництва та державної політики при Комітеті.

 

Начальник відділу стратегічного управління

к.е.н., доцент Ільїна Т.А.