Починаючи з 2016 року, міська влада традиційно відзначає премією молодих і талановитих киян, які не стоять осторонь розвитку нашого міста. Попри складну епідемічну ситуацію в Києві, життя триває, і нагороди знайшли своїх героїв. У 2021 році було відзначено 50 найкращих, молодих та талановитих кандидатів на присудження премії, з них:

20 – за наукові досягнення; 15 – за творчі досягнення; 15 – за внесок у розвиток молодіжного руху. Вони отримали премію у розмірі 10 000 грн.
25 червня Віталій Кличко привітав талановиту молодь Києва з Днем молоді та вручив премії та подяки міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2021році. Серед нагороджених – два лауреата премії з Київського Національного університету будівництва і архітектури.

Ластівка Олесь Васильович, к.т.н., доцент кафедри технології будівельних конструкцій і виробів, номінація – наукові досягнення.

Лященко Марія Андріївна, студентка 6 курсу архітектурного факультету, номінація – творчі досягнення.

29 червня в ауд. 319 на засіданні Ради з навчальної та організаційно-методичної роботи проректор з навчальної та організаційно-виховної роботи привітала лауреатів премії, вручила грамоти та цінні подарунки.

Щиро вітаємо наших лауреатів, бажаємо творчої наснаги, професійного зростання, не зупинятись на досягнутому та нових перемог!

 

 

Оксана Бєлозьорова,

 завідуюча відділу

 з організації виховної роботи