1 липня відбулося урочисте вручення студентам факультету інженерних систем та екології дипломів «Бакалавр» за спеціальностями: 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 144 «Теплоенергетика», 101 «Екологія» та «Магістр» за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

В актовій залі ЦКД ректор Куліков Петро Мусійович оголосив подяку за відмінне навчання, активну участь у науково-дослідній і громадській роботі Дар’ї Вакуленко (магістр за освітньою науковою програмою), а її прізвище внесено до «Книги пошани КНУБА».

Проректор з навчальної та організаційно-виховної роботи Бурдейна Наталія Борисівна нагородила Подяками студентів за активну участь у житті факультету, привітала випускників з успішним закінченням і побажала нових досягнень у житті.

Декан факультету, Приймак Олександр Вікторович, після привітального слова урочисто вручив дипломи «бакалавр» і «магістр» випускникам та побажав не зупинятися на досягнутому, запросив вступати до магістратури та аспірантури.

Щиро радіємо та вітаємо всіх випускників з отриманням омріяних дипломів, бажаємо щастя у житті, не зупинятися на досягненому та нових перемог!

Заст. декана з навч.-вих. роботи ФІСЕ

Наталія Чепурна