Протягом 15 червня – 5 липня відбулася навчальна дизайнерська практика студентів ІІІ курсу спеціальності 022 «Дизайн».

Керівниками практики – доцентом кафедри дизайну Прокоповим О.В., доцентом кафедри дизайну Щегловим С.П. та старшим викладачем кафедри дизайну Шапаренко О.М. – організовано низку професійних ознайомчих зустрічей та екскурсій для студентів. У рамках практики відбулися зустрічі зі стейкхолдерами – представниками вітчизняних меблевих виробництв та торгівельних компаній у галузі інтер’єрних рішень.

Студенти відвідали салон та виробництво одного з лідерів вітчизняного ринку у виробництві меблів фірми «Енран», де мали можливість ознайомитися з процесом виготовлення меблів, розумінням етапів роботи дизайнера на виробництві, що є важливою частиною навчального процесу для спеціальності 022 «Дизайн».

Екскурсія до салону інтер’єрних рішень преміум-класу «Davis Casa» дозволила студентам ознайомитися зі зразками класики дизайну, побачити перспективи України на цьому ринку, а також дізналися про особливості роботи дизайнера під час формування та наповнення інтер’єру.

Відвідування салону компанії «Агромат» ознайомило студентів з ринком сантехніки та декору, ними було прослухано лекцію щодо тонкощів роботи з матеріалами для ванних кімнат.

Усі заходи дозволили студентам зрозуміти місце та роль дизайнера в процесі проектування та формування середовища, близько ознайомитися з виробничими процесами і набути мотивації для подальшого свого  професійного розвитку.

Дякуємо представникам фірм «Енран», «Davis Casa» та «Агромат» за теплий прийом та допомогу в організації практики студентів КНУБА  і сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

Слідкуйте за діяльністю кафедри дизайну КНУБА за посиланнями – http://www.knuba.edu.ua/?page_id=38744, https://www.facebook.com/designknubaeduua/ та  https://t.me/designknubaeduua

 

Матеріал підготувала:

Старший викладач кафедри дизайну Шапаренко О.М.