Успішно розпочалася вступна кампанія в Київському національному університеті будівництва і архітектури у 2021 році. Першими починають вже декілька років поспіль вступники, які складають творчі конкурси до початку подачі заяв в електронному вигляді з 01 по 13 липня 2021 року.

В нашому університеті до них відносяться вступники на спеціальності архітектурного факультету – 191 «Архітектура та містобудування», 022 «Дизайн» та 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» – та спеціальність 017 «Фізична культура і спорт».

Зареєстровано на творчі конкурси загалом на 1 сесію  для вступу на бюджет 730 осіб. Триває реєстрація на другу сесію для вступу на контракт, вже зареєстровано близько 100 осіб.

Вступники, що приймали участь у конкурсах у перший потік першої сесії  (309 осіб) успішно склали творчі конкурси, другий потік (350 осіб) продовжує складати іспити. Сподіваємось на їхні успішні результати.

Традиційно найбільшим попитом користується спеціальність «Архітектура та містобудування», творчі конкурси на яку бажає скласти  в цьому році більше 500 осіб. Спеціальність «Дизайн» також зацікавила чимало вступників – проходили творчі конкурси близько 230 осіб.

На нову спеціальність «Фізична культура і спорт» вже другий рік поспіль вступають абітурієнти, які мають високу спортивну кваліфікацію на рівні кандидатів і майстрів спорту у різних видах. Так,  цього року маємо надію бачити нашими студентами представників таких видів спорту: футболу, хокею,  боксу, дзюдо, кікбоксінгу, вільної боротьби, триатлону, спортивних танців, шахів.

Сподіваємось, що у статусі наших студентів вони будуть гідно представляти університет на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Подача заяв в  університет цього року буде відбуватися тільки в електронному вигляді з 14 липня по 23 липня  для здобувачів всіх рівнів вищої освіти:  бакалавр, на базі ОКР «молодший спеціаліст», магістр.

В цьому році через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» до нашого університету вступають 15 осіб, що проживають на непідконтрольних територіях України та на лінії розмежування. Таким вступникам надано право вступати університети України за спрощеною процедурою вступу.

Інформаційне забезпечення вступникам цього року здійснюється через офіційний сайт КНУБА, сайт приймальної комісії, телеграм-канал ВСТУП-КНУБА-2021, стаціонарний та мобільні телефони, Viber, Telegram.

Інформацію про факультети та спеціальності університету, звернення відповідального секретаря приймальної комісії про перебіг вступної кампанії також можна подивитися на You-Tube каналі KNUBA-Video.

Відповідальний секретар приймальної комісії

М.В. Суханевич