16 липня відбулося перше засідання робочої групи з підготовки та реалізації проєкту «Emerland» на базі Святогірської та Лиманської міських об’єднаних територіальних громад Донецької області.

У засіданні взяли участь Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, народні депутати України Юлія Овчинникова та Володимир Воронов, Голова наглядової ради ДК “Укробронопром” Тимофій Милованов, заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Вячеслав Шавповалов, представники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Донецької ОДА, міські голови міст Святогірськ та Лиман, представники вищих навчальних закладів, ділових кіл, НПП «Святі Гори».

Відкриваючі перше засідання робочої групи, пан Олексій Резніков ще раз зазначив про важливість реалізації зазначеного проєкту у загальній стратегії економічного відновлення Донецької та Луганської областей та подальшої інтеграції окупованих територій України.

Пан Володимир Воронов повідомив присутніх про вже реалізовані кроки у підгтовці проєкту, а також розповів присутнім про подальші плани втілення у життя проєкту Emerland.

Так, завядки співпраці з Київським національним університетом архітектури і будівництва виялено зони розміщення об’єктів підготовлених 42 інвестиційних проєктів, створена відпровідна мапа розміщення цих проєктів, що стане відправною точкою для подальшої реалізації проєкту Emerland.

У найближчих планах – створення разом з КНУБА Концепції перспективного розвитку територіального кластера Emerland в межах Святогірській і Лиманської громад, а також створення комунікаційної стратегії з реалізації перспективного розвитку територіального кластера Emerland в межах Святогірській і Лиманської громад.

Під час засідання ще раз було підкреселно, що проєкт включено до Стратегії економічного розвитку Донецько та Луганської областей.

Тимофій Милованов та Юлія Овчинникова виказали всебічну підтримку у подальшій реалізації вказаного проєкту та ще раз звернули увагу не лише на якість та важливість цього проєкту, але і на його актуальність та своєчасність.

Пан Вячеслав Шаповалов поінформував присутніх про створення робочих підгруп, які будуть готувати пропозиції по реалізації відповідних проєктів, подавати на засідання робочих груп та опрацьовувати механізми реалізації вказаних проєктів надалі.

Із впевненістю можемо сказати – сьогодні проєкт Emerland здійснив ще один важливий крок для реалізації своєї амбітної мети – ефективного розвитку Донецької області та України в цілому.

Приєднуйтесь!

За матеріалами організаторів проєкту «Emerland»