Магістр 2021 – Київський Національний Університет Будівництва і Архітектури – факультет Архітектурний – кафедра Інформаційних Технологій в Архітектурі

2021 року відбувся захист магістерських робіт студентів кафедри ІТА.

Вітаємо всіх студентів та викладачів із цією подією. Незважаючи на незвичні та важки умови роботи над магістерською роботою, в яких опинилась вища школа України в цьому році, зокрема наш університет, усі здобувачі та їхні наукові керівники плідно працювали і, як наслідок, отримали гарний результат. Усі наукові роботи успішно захистилися, а їх виконавці отримали високі оцінки та науковий ступінь магістра.

Вітаємо МАГІСТРІВ АРХІТЕКТУРИ ще раз!

За результатами проведеної роботи можна сказати, що заявлений 17 рокі тому науковий напрямок кафедри «Моделювання і прогнозування процесів і явищ в архітектурі» все більше набирає обертів та успішно розвивається. В наукових дослідженнях студенти кафедри використовують сучасні методи, залучають здобутки сумісних з архітектурою досліджень в галузі інформаційних технологій, проводять власні соціологічні опитування, впроваджують теоретичні знання з психології, урбаністики, екології, новітньої технології і таке інше. Такий підхід дозволяє актуалізувати низку проблем в сучасній архітектурі та містобудуванні, а застосування новітніх методів моделювання та прогнозування процесів дозволяє виявляти нові принципи та розробляти прийоми формування архітектурних об’єктів різного рівня складності та наповненості. Вже майже традицією кафедри стало формулювання нових і актуальних тем, які потребують проведення обґрунтованих наукових досліджень.

Магістри архітектури, випускники кафедри інформаційних технологій в архітектурі

БОЙКО Вікторія Анатоліївна Принципи та прийоми організації відновлювано-реінтеграційних просторів для безхатченків Яблонська Г.Д. к.арх., проф.
ВИШНЕВЕЦЬКА Анна Василівна Прийоми трансформації сучасних музейних просторів з урахуванням соціокультурного чинника Яблонська Г.Д. к.арх., проф.
ВИШНЕВСЬКА Катерина Валеріївна Принципи та прийоми архітектурно- просторової модернізації багатофункціональних спортивних споруд Сазонов К.О. д.т.н., проф.;

Михайленко А.В. к.арх., доц.

ГАТІЛОВ Олександр Олександрович Прийоми формування енергоефективної архітектури висотних будівель Кузьміна Г.В. к.арх., доц.
ДИМКАР Світозар-Іван Володимирович Принципи архітектурно-функціональної організації технопарків Товбич В.В. д.арх., проф.
ДРІБАС Римма Олегівна Прийоми функціонально-просторової організації підприємств рециклінгу Козакова О.М. к.арх., доц.
ДЯЧОК Владислав Анатолійович Принципи і прийоми рефункціоналізації громадських та промислових об’єктів Михальченко С.В., доц.
КВІЦИНСЬКА Софія Олексіївна Принципи і прийоми формування закладів вищої архітектурної освіти Ковальчук К.К. к.арх., доц.;

Стецюк І.І. к.арх., доц.

КІЛЬОВА Юлія Вікторівна Прийоми образного формування архітектурного середовища засобами світла Товбич В.В. д.арх., проф.
КІНДРАСЬ Марина Олександрівна Принципи архітектурної організації сучасних коворкінг-центрів Ковальчук К.К. к.арх., доц.;

Стецюк І.І. к.арх., доц.

КОВАЛЬ Олександра Валентинівна Прийоми архітектурної організації будівель – вставок в історичній забудові міст Лещенко Н.А. д.арх., доц.
МІТІНА Дар’я Андріївна Принципи і прийоми архітектурно-функціональних рішень транспортно-пересадочних вузлів Семикіна О.В. к.арх., доц.
МОЛЧАНОВА Тетяна Олександрівна Прийоми архітектурної взаємодії людини з природою Козакова О.М. к.арх., доц.
МОМОТ Анна Михайлівна Принципи та прийоми реконструкції пожежних депо ХХ століття Ковальчук К.К. к.арх., доц.;

Стецюк І.І. к.арх., доц.

САЛЬНИК Богдана Павлівна Прийоми реновації масової житлової забудови другої половини ХХ століття Лещенко Н.А. д.арх., доц.
СВИРИДОВА Дар’я Олексіївна Принципи та прийоми архітектурної організації шкільних просторів на основі сучасних педагогічних теорій Кузьміна Г.В. к.арх., доц.
СКУРАТІВСЬКА Вікторія Юріївна Принципи і прийоми архітектурної організації аеровокзальних комплексів для лоукостів і чартерів Семикіна О.В. к.арх., доц.
ХАЛЯВИЦЬКА Наталія Юріївна Принципи підвищення атрактивності міських площ Ковальчук К.К. к.арх., доц.;

Стецюк І.І. к.арх., доц.

ШЕВЧЕНКО Софія Олександрівна Принципи і прийоми формування культурно-просвітницьких комплексів Козакова О.М. к.арх., доц.
РОШ Дар’я Максимівна Соціально-економічні та містобудівні аспекти реновації масової житлової забудови Ковальчук К.К. к.арх., доц.
МАРТИНЕНКО Євгеній Михайлович Модульна архітектура як засіб формування адаптивного житла Товбич В.В. д.арх., проф.;

Аранчій Д.О. асист. каф. ІТА

 

Захист магістерських робіт відбувалися в On-line режимі, Кожний студент підготував презентацію своєї роботи, яку супроводжував змістовною доповіддю, а потім відповідав на запитання членів Державної Екзаменаційної Комісії. Цей захист можна подивитися на

https://youtu.be/DADXiZru_t4

Вітаємо випускників, бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків, наукових і творчих досягнень! Ви йдете у великий світ, у якому на вас чекають випробування та досягнення. Бажаємо вам подолати всі перешкоди на шляху до успіху та досягти найвищих вершин у вашому житті! Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити! Віримо у вас, дорогі наші магістри!

ВИ – НАЙКРАЩІ, І ВИ ТОГО ВАРТІ!

Докладніше:

http://www.knuba.edu.ua/?page_id=122052

https://www.facebook.com/developmentarchit/

Матеріал підготували:

Левченко О.В. к.арх., доц. кафедри Інформаційних технологій в архітектурі

Яблонська Г.Д. к.арх., проф. кафедри Інформаційних технологій в архітектурі

Товбич В.В. д.арх., проф. кафедри Інформаційних технологій в архітектурі