Юридична клініка КНУБА «Правовий захист» повідомляє, що той, хто сплачує за своє навчання або навчання членів сім’ї першого ступеня споріднення (батьків, дітей, чоловіка або дружини), згідно з п.п. 166.3.3. п. 166.3. ст. 166 Податкового кодексу України має право на компенсацію 18% від сплаченої за навчання суми.

Юридична клініка діє при кафедрі політичних наук і права, яка є випусковою за спеціальностями 081 «Право», 052 «Політологія» та 281 «Публічне управління та адміністрування». Викладачі кафедри є не лише досвідченими педагогами, а й кваліфікованими юристами. Вони вже мають досвід щодо допомоги студентам та їх батькам скористатися правом на податкову пільгу.

З технологією, яка використовувалась цього року для повернення коштів, Ви можете ознайомитись на сторінці кафедри за посиланням http://www.knuba.edu.ua/?page_id=122286. Там само розміщені необхідні бланки декларації та заяви на повернення коштів.

Аналогічна технологія діятиме й за підсумками поточного року. Надати необхідні поради та допомогти заповнити документи студентам, які прийдуть до КНУБА цього року на контрактну форму навчання, та їх батькам допоможуть працівники Юридичної клініки «Правовий захист», які є викладачами кафедри, а також студенти-старшокурсники, які проходять практику в Юридичній клініці.

Євген Перегуда