Триває робочий візит делегації ректорів українських вишів на чолі  з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом до Грузії. Нагадаємо, в складі делегації – ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Мусійович Куліков.

21 липня була проведена зустріч із Джабою Самушією – генеральним директором Національного наукового фонду Грузії ім. Шота Руставелі. Йшлося про зміцнення співпраці з фондом та розвиток міжнародної дослідної діяльності. Також сторони розглянули питання постійного обміну досвідом та участі у спільних українсько-грузинських проектах.

Окрім того, Міністр Сергій Шкарлет разом із делегацією ректорів українських закладів вищої освіти відвідали Грузинський технічний університет. Ректор ГТУ Давид Гургенідзе поінформував про цілі та стратегію роботи університету. Учасники зустрічі обговорили  питання розвитку співпраці між університетом та ЗВО України.

Прес-служба КНУБА