24 липня 2021 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського 439 юнаків та дівчат з понад 50 закладів вищої освіти склали присягу.
Підготовка відбувалась за 11 військово-обліковими спеціальностями. На «відмінно» навчання закінчили 54 випускники.
Кафедра військової підготовки – один із основних структурних підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який є провідним військовим навчальним закладом в державі й готує фахівців усіх видів та родів військ всіх рівнів військової освіти: від державного військового управління до тактичного рівня.
У Національного університету оборони України імені Івана Черняховського є договір з Київським національним університетом будівництва і архітектури про навчання студентів військовій справі.
Джерела: