Закінчилась подача заяв у заклади вищої освіти України у 2021 році.

За результатами обробки заяв, КНУБА посів 28 місце серед усіх університетів України та перше місце серед будівельних університетів та університетів, в яких готують будівельників і архітекторів.

Загалом на два рівні вищої освіти подано більше 10 тисяч заяв. Для здобуття освітнього рівня Бакалавр на базі школи подано – 8218 заяв, на базі коледжу – 940, в  магістратуру  – 1341.

Цьогоріч рекордну кількість заяв подано на спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія» – 1341 заява, причому з першим пріоритетом подано – 364 і з другим – 226. Така вражаюча цифра свідчить про визнання нашого університету як найкращого фахового закладу освіти з напрямку будівництво.

Традиційно велику зацікавленість у вступників викликають спеціальності архітектурного факультету, на які подано загалом  понад 1000 заяв. Факультет автоматизації та інформаційних технологій, на якому готують бакалаврів і магістрів з 11 спеціальностей, посів перше місце в університеті серед факультетів за кількістю поданих заяв – 3477 заяв.

Підводячи перші підсумки вступної кампанії в КНУБА у 2021 році, можна із задоволенням сказати, що наш університет продовжує тримати високу планку закладу освіти, який готує якісних фахівців для будівництва, архітектури, дизайну, інформаційних технологій, екології, маркетингу, менеджменту, економіки, тобто для основних та супутніх напрямків будівництва України.

Нам віддають перевагу вступники та іхні батьки, які бажають кращої долі своїм дітям у розбудові держави.

 

Відповідальний секретар

приймальної комісії М.В. Суханевич