Традиційно на початку першого навчального року студенти факультету інженерних систем та екології під керівництвом заст. декана Чепурної Н.В. у супроводі кураторів академічних груп відвідують Музей історії КНУБА.

8 та 9 вересня першокурсники ФІСЕ, студенти гр. ТЗНС-11, гр. ЕК-11, гр. ГБ-11, гр. ГБ-11с та гр. ВВ-11с, разом з кураторами: асистентом кафедри Теплогазопостачання і вентиляції Вахулою В.Р. та ст. викладачем кафедри Водопостачання і водовідведення Балло В.П. відвідали музей.

Екскурсію студентам провела директор музею Наталія Василівна Водзінська, яка дуже цікаво розповіла про історію створення і розвитку університету, про видатних вчених, які заклали основи знаних наукових шкіл та про факультети Київського національного університету будівництва та архітектури. Студенти не тільки почули цікаву розповідь, а мали змогу ознайомитись з документами, фотографіями та особистими речами, які зберігаються у музею. Найбільшу зацікавленість наші студенти проявили біля  експозиції, присвяченої саме рідному факультету інженерних систем та екології.

У кінці екскурсії переглянули фільм, присвячений першому ректору Юрію Олександровичу Вєтрову.

Загалом у музеї зібрано більш ніж 2500 експонатів, сформована експозиція музею за шістьма розділам історії заснування, розвитку й діяльності КНУБА.

Першокурсники із захопленням розглядали експозиції музею, які мають пізнавально-патріотичний характер, і дають можливість долучитися до історії університету, в якому вони навчаються.

Висловлюємо подяку за гостинність та цікаву зустріч директору музею Наталії Василівні Водзінській та бажаємо багато нових відвідувачів!

Заст. декана з навч.-вих. роботи ФІСЕ Наталія Чепурна