11 вересня відбулася спеціально організована сесія ЄВІ, що проводилася за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Для участі у спеціально організованій сесії ЄВІ успішно зареєструвалося  понад 17 000  учасників. На пункті проведення ЄВІ, у Київському національному університеті будівництва і архітектури, тестування з англійської мови проводилося в одну зміну. У тестуванні прийняли участь 258 осіб з 570 зареєстрованих. Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ  також були створені в обласних центрах (крім міст Донецьк і Луганськ), місті Київ, містах Слов’янськ і Маріуполь Донецької області, місті Сєвєродонецьк Луганської області.

Цьогоріч вартість участі у тестуванні складала  540 грн. Якщо вступник отримав екзаменаційний листок, однак не сплатив кошти за участь у спеціальній сесії ЄВІ  –  реєстрацію було скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважався недійсним. Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів з дня проведення іспиту.

 

Відповідальна за пункт проведення ЄВІ

Тетяна Петруньок