11 вересня студенти спеціальності 052 «Політологія» (гр. ПМ-21: Дарія Остапенко, Павло Ратушний, Кирило Покутній, Іван Городецький  та гр. ПМ-11: Юрій Мороз) взяли участь у ІІІ Пан’європейській конференції «Україна: 30-ть років європейським шляхом», що відбулася за підтримки Федерального міністерства закордонних справ на основі рішення Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина через Фонд Ганнса Зайделя в Україні.

На конференції обговорювалися різні аспекти європейської політики України. З вітальним словом до молоді звернулися Президент  Пан’європейського союзу України Ігор Жалоба та Директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Беньямін Боббе, який зазначив, що наша держава є важливим партнером для Європейсько Союзу та Німеччини зокрема.  Змістовну лекцію про міжнародну політику України прочитав Надзвичайний і повноважний посол України, міністр закордонних справ України 2007-2009 рр. Володимир Огризко. Свою думки щодо минулого та майбутнього України,  її ролі в контексті розвитку Європи озвучили поважні гості з Німеччини, Австрії, Іспанії та інших країн.

Тема конференції буде мати подальший розвиток у форматі студентських наукових гуртків, які ведуть викладачі кафедри політичних наук і права, та студентського науково-дослідного клубу «Соціально-політичні проблеми сучасного суспільства», створеного у 2019 р. на факультеті урбаністики та просторового планування.

Надія Гербут,

к.п.н., доцент кафедри політичних наук і права,

ФУПП