13 вересня розпочалися заплановані екскурсії до бібліотеки КНУБА для студентів-першокурсників. Першими відвідали екскурсію студенти факультету інженерних систем та екології  гр. БЦІ-18б на чолі з куратором асистентом кафедри ТГПіВ Вахулою В.Р. Наших студентів біля великого читального залу привітно зустріла Ольга Іванівна, яка провела екскурсію та надала інформацію про особливості роботи відділів, а також ознайомила з інформаційним простором бібліотеки, який допомагатиме у подальшому навчанні.

Вражень у студентів, які вперше завітали до нашої бібліотеки вистачить на довго: знайомство з читальними залами, архівом, відділом стандартизації, відділом іноземної літератури та багатим книжковим фондом. Студентам провели майстер-клас та навчили користуватися сайтом. Перші враження, що яскравий книжковий світ здатен не лише навчати професійно, а й здивувати!

Висловлюємо величезну подяку директору бібліотеки КНУБА Хілобоченко Н. І. та всім працівникам бібліотеки за мандрівку в чарівний світ книжок!

Бажаємо Вам натхнення і вдячних читачів та сподіваємось, що такі екскурсії стануть традиційними!

 

Заст. декана з навчально-виховної роботи ФІСЕ Наталія Чепурна