Ректор КНУБА Куліков Петро Мусійович познайомився з першокурсниками будівельного факультету. Теплими словами ректор привітав молодих студентів. Подякував за вибір нашого університету, і побажав успішного навчання. Похвалив молодь і за вибір професії, адже будівельник завжди в ціні на ринку праці. Розказав, що сам закінчив цей університет і саме будівельний факультет в 1979 році. І ніколи не шкодував, що вибрав будівельний фах.

Також на зустріч з першокурсниками завітала проректор з навчальної та організаційно-виховної роботи Бурдейна Наталія Борисівна, яка привітала з початком навчання і запросила до співпраці в різних заходах, що проходять в університеті.

Наступними виступили працівники бібліотеки, які розповіли про електронний каталог підручників та художньої і наукової літератури.

Директор музею КНУБА, що була в колі запрошених, запросила всіх бажаючих відвідати музей де вони отримають змогу заглянути в сторінки історії від дати створення до сьогодення.

Останньою виступила голова ради студентського самоврядування будівельного факультету і запросила талановитих, креативних, спортивних, активних і всіх бажаючих приєднуватися до студради, щоб брати активну участь в житті нашого факультету.

 

Заступник декана з виховної роботи будівельного факультету

Горбач М.В.