Шановний Миколо Мефодієвичу!
Вітаємо Вас із ювілеєм. Ми всі знаємо Вас як енергійну, чуйну, неординарну й разом із тим скромну та яскраву особистість, талановитого педагога, громадського діяча та просто гарну людину – гордість Київського національного університету будівництва і архітектури. Ваша професійна діяльність є прикладом багатогранного таланту, що дозволяє Вам досягати успіху у всіх починаннях. Всіх Ваших заслуг важко і перерахувати: видатний вчений у галузі архітектури та містобудування, відомий, як Україні, так і за кордоном, саме Ви заснували школу містобудування та архітектури в Україні. За Вашої ініціативи було також створено Спілку урбаністів України.
Найбільша частка Вашого життя пов’язана з нашим навчальним закладом. Ви безумовно є гордістю університету, а Ваш цікавий та плідний професійний шлях є взірцем для молодшого покоління студентів.
Такий ювілей — дуже важлива і значима подія. З нагоди цієї події прийміть найщиріші  побажання міцного здоров’я, справжнього  людського щастя, наснаги, втілення в життя Ваших мрій та планів, душевного спокою, великої енергії, оптимізму та успіху у Вашій надзвичайно важливій справі. Нехай у справах, які Ви започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот. Від усього серця вітаємо з 90-річчям!
Ректорат КНУБА