У період з 05.07-31.07.2021 р. для студентів ІІІ курсу спеціальності 192 «Будівництва та цивільна інженерія» спеціалізації 192.04 «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» будівельно-технологічного факультету проведено виробничу практику під керівництвом викладачів кафедри ТБКВ ­– проф. Гасана Ю.Г. і доц. Константиновського О.П.

Практика на оплачуваних робочих місцях була організована на наступних підприємствах: ТОВ «Бетон Комплекс», АТ «ЗЗБК ім.Світлани Ковальської», АТ «Дарницький ЗЗБК», ПрАТ «Термінал-М», ТОВ МЦ Баухемі, ЗЗБВ ПАТ «ДБК-4».

Студенти впродовж терміну практики поглибили теоретичні знання, отримані при навчанні в КНУБА, навчились виробничої дисципліни, робочим відносинам на підприємстві та культурі виробництва. По завершенню практики студенти отримали залік з виробничої практики з позитивними оцінками.

У студентів залишились позитивні враження від практики з огляду на отриманий досвід, набуті практичні навички, а також заробітну плату. Більшість студентів виявили бажання продовжити свою професійну діяльність на підприємствах, де проходили практику. Це є ознакою високого професіоналізму персоналу заводів та позитивною атмосферою, що спонукає молодь до професійного росту.

 

Керівники виробничої практики

проф. Гасан Ю.Г.

доц. Константиновський О.П.