16 вересня у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася профорієнтаційна екскурсія з дотриманням протиепідемічних заходів. До КНУБА завітали близько 100 гостей з різних навчальних закладів м. Києва, м. Ужгорода, м. Чернігова, м. Житомира, та інших міст України. Профорієнтаційна екскурсія дозволяє активізувати професійне самовизначення абітурієнтів, розвиває пізнавальну активність та розширює кругозір про світ майбутніх професій.

Організатори профорієнтаційної екскурсії розповіли абітурієнтам та їх батькам про факультети, спеціальності, особливості навчання в університеті, проживання, працевлаштування, участь у різнопланових соціальних, громадських, спортивних та культурно-масових заходах, в яких приймають участь студенти КНУБА. Екскурсійній групі продемонстрували реалізовані проекти студентів та викладачів КНУБА, показали сучасні навчальні аудиторії, творчі майстерні архітектурного корпусу та лабораторії університету. Абітурієнти жваво цікавилися переліком спеціальностей за якими здійснюється підготовка фахівців, професіями, які вони матимуть після навчання. Майбутніх абітурієнтів запросили на навчання на підготовчі курси, де здійснюється якісна підготовка з предметів ЗНО, а також предметів творчого конкурсу – композиції, живопису, рисунку, креслення.

КНУБА запрошує абітурієнтів та їх батьків на наступні індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії. Оголошення про дати проведення екскурсій буде розміщено на офіційному сайті університету knuba.edu.ua, офіційній сторінці КНУБА у Facebook knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open та в Instagram knuba_open.

 

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Тетяна Петруньок