20 – 21 вересня за ініціативи декана ФІСЕ О.В. Приймака делегація Київського національного університету будівництва і архітектури здійснила робочий візит до університету Люблінська Політехніка (м. Люблін, Польща).

Делегацію представляли проректор із наукової роботи проф. Олександр Ковальчук,  відповідальний секретар приймальної комісії  проф. Марина Суханевич, декан факультету інженерних систем та екології проф. Олександр Приймак, заступник декана ФІСЕ з міжнародних відносин та мобільності доц. Вікторія Коновалюк.  Очолював делегацію перший проректор проф. Денис Чернишев.

Метою візиту було ознайомлення з досвідом організації «Фестивалю науки», обговорення перспективних напрямків спільних наукових досліджень та проектів, організація участі викладачів і студентів у програмах академічної мобільності.

Були проведені зустрічі з проректором з науки проф. Войцехом Франусом, із керівником напряму будівництва Люблінської Політехніки – проф. Мареком Грабясом та керівником напряму архітектури – проф. Бартоломеєм Квятковським.

Також делегація КНУБА зустрілась із головними координаторами «Фестивалю науки» докт. Малгожатою Ціосмак і Магдаленою Матящик. Вони докладно розповіли про формат і організацію заходу, найбільш цікаві наробки та презентували поліграфічну та рекламну продукцію фестивалю. Під час візиту делегати КНУБА ознайомилися з основними локаціями, де відбувалися заходи в рамках фестивалю, дослідницькою та лабораторною базою факультету будівництва і архітектури.

Працівники відділу міжнародної співпраці Юлія Яскевич, Антон Блажеєв та керівник відділу Циліна Хандзель розповіли про перспективи, вимоги і особливості участі співробітників та студентів КНУБА в європейських грантових проектах, Програмі ЄС «Еразмус+» та інших можливостях академічної мобільності.

Також делегація провела плідну зустріч із деканом факультету інженерії середовища проф. Анетою Чеховською – Косацькою та проф. Генріком Собчуком.

У результаті проведених зустрічей визначені подальші шляхи розвитку наукового співробітництва між КНУБА і Люблінською Політехнікою. Досягнуті домовленості про обмін інформацією щодо тематики наукових досліджень, що проводяться наразі в університетах. Також отримана докладна інформація про можливості навчання студентів КНУБА за програмами семестрового академічного обміну і подвійних дипломів.

 

Заст. декана ФІСЕ

з міжнародних відносин та мобільності

доц. Вікторія Коновалюк