Днями у рамках співпраці Київського національного університету будівництва та архітектури, зокрема кафедри охорони праці та навколишнього середовища, Міжнародної асоціації трансферу технологій, Національного інституту регіонального розвитку, Малої академії наук та AGGR University пройшло онлайн засідання Першого Всеукраїнського Круглого столу «Екологічна безпека держави». Робота Круглого столу була присвячена актуальним проблемам охорони навколишнього середовища.

Круглий стіл проводився за підтримки Проекту Еразмус+ «Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation/Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах – ClimEd», № 619285-EPP-1-2020-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP (15.11.2020 – 14.11.2023)

За результатами заходу до видання готується збірка тез доповідей. З вимогами до публікацій можна ознайомитися за посиланням: https://itta.org.ua/pershij-vseukrainskij-kruglij-stil-ekologichna-bezpeka-derzhavi/

Головний редактор – доктор технічних наук, професор кафедри охорони праці та навколишнього середовища Волошкіна Олена Семенівна.

Заступник головного редактора – асистент кафедри охорони праці та навколишнього середовища Гончаренко Артем Вадимович. Координатор – кандидат технічних наук, доцент кафедри охорони праці та навколишнього середовища Жукова Олена Григорівна. Контактний телефон: (063) 813 60 63.

 

Олена Жукова,

доцент кафедри охорони праці

та навколишнього середовища