Уже п’ятий рік поспіль в усьому світі і четвертий рік в Україні 20 вересня відзначають Міжнародний день студентського спорту.  На центральній площі біля входу в Київський національний університет будівництва і архітектури в святковий день зібралося багато прихильників здорового способу життя. Не завадила навіть холодна погода. Навпаки підштовхнула до участі у святковому флешмобі не тільки студентів, а й ректора КНУБА Петра Мусійовича Кулікова, проректора Наталію Борисівну Бурдейну, деканів Олену Вікторівну Нестеренко, Григорія Михайловича Іванченко, керівника відділу організації виховної роботи Оксану Вікторіву Білозерову, завідувача кафедрою фізичного виховання та спорту Олександра Миколайовича Шамича, викладачів фізкультури і всіх небайдужих до спорту людей. Всі вони стали учасниками запальної руханки, яку провели старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту – Анеля Августинівна Бабинець та збірна команда з чирлідингу.

Ректор КНУБА урочисто нагородив кращих студентів-спортсменів почесними грамотами за вагомий особистий внесок, активну участь у спортивному  житті, сприянню розвитку спорту в  університеті та вручив цінні подарунки. Першою нагороду отримала Аліса Колпакчі, студентка факультету ГІСУТ. На параолімпійських іграх цього року в Токіо вона посіла почесне 5-те місце. Далі  вітали за спортивні успіхі хлопців: Миколу Бельо, Олександра Маглича, Григорія Комара, Даніїла Коваленка.

Наступна сторінка свята – виступ на площі КНУБА команди чирлідингу «Каріатити». Збірна команда чирлідінгу КНУБА – срібний призер чемпіонату України, переможці м. Києва у номінації Чирденс і Джаз, бронзові призери першості серед студентів зі спортивної акробатики.

Свято продовжив показовий поєдинок з боксу.

Далі знову танці: запальний український та романтичне Ча-ча-ча.

Одним словом, у Міжнародний день студентського спорту в КНУБА було весело, і тепло від веселих посмішок на обличчях учасників.

Дякуємо за організацію та проведення свята керівництво КНУБА, кафедру фізичного виховання та спорту, відділ з організації виховної роботи, профком студентів, аспірантів та докторантів університету, майстру спорту зі спортивної гімнастики, учасниці чемпіонату світу з чирлідингу – Анелі Августівні Бабинець, майстру спорту України міжнародного класу з боксу та  кікбоксингу Саіді Фарухівні Гасановій, учаснику найсильнішої команди з футбольного фристайлу в Україні, UkrFreestyle, випускнику факультету інженерних систем і екології Ігорю Володимировичу Самодеду, збірній команді з чирлідингу КНУБА.

Від душі бажаємо всім, хто любить спорт, не втрачати форми і оптимізму. І не забувайте побажання нашого ректора: не сумніватися у своїх силах, вірити в удачу і ставити особисті рекорди. І не тільки в свято, а впродовж всього життя!

 Прес-служба КНУБА