Позанавчальне студентське життя в КНУБА сповнене багатьма традиціями. Студенти відвідують лекції, екскурсії, спортивні та розважальні заходи. Одна з таких подій це візит до музею КНУБА.

Протягом вересня першокурсники, які навчаються на факультеті урбаністики та просторового планування, відвідали музей КНУБА. Цього року до нашого університету вступили випускники коледжів та шкіл з усієї країни. Під час відвідування музею групи супроводжувались викладачами факультету. До візиту в музей КНУБА долучилися: завідувач кафедри міського будівництва Приймаченко Олексій Віталійович, заступник декану ФУПП Тригуб Руслана Миколаївна, доцент кафедри політичних наук і права Гербут Надія Анатоліївна, голова студентського самоврядування Чередніченко Олександра Петрівна.

Під час екскурсій з історією університету студентів ознайомила, співучасниця багатьох подій університету, директорка музею Водзінська Наталія Василівна. Пізнавальні та цікаві екскурсії завжди проходили в атмосфері взаєморозуміння та поваги один до одного. Студенти дізналися багато цікавого про історію створення навчального закладу, розвитку факультетів, першого ректора, відомого вченого Вєтрова Юрія Олександровича. Всім було цікаво подивитися документальний фільм про нього.

Стенди с історичними експонатами теж викликали непідробну зацікавленість.

Цікавий стенд з нагородами, якими були відзначені видатні люди та КНУБА за часів свого існування, викликав неабиякий інтерес.

Виставка картин, яка демонструються наразі в музеї, також не залишила байдужих.

Наталя Василівна розповіла також про історію створення наймолодшого факультету, на якому навчаються майбутні спеціалісти з просторового та суспільного перетворення міст – факультету урбаністики та просторового планування.

Факультет урбаністики та просторового планування подякував пані директорці, закоханій у свою справу, за професіоналізм, за повагу та дружне ставлення до відвідувачів музею. Сторінки книги відгуків поповнились багатьма позитивними дописами.

Дякуємо адміністрації закладу за такі можливості.

 

Тригуб Р.М.,

ФУПП