22-24 вересня Київський національний університет будівництва і архітектури виступив співорганізатором VII Міжнародної науково-дисциплінарної конференції «Соціальний розвиток цінностей: етика-технологія-суспільство» (Silesian University of Technology), яка відбулася у місті Вісла, Польща.

Викладачі Будівельного факультету завідувач кафедри організації та управління будівництвом д.т.н., професор Тугай О.А. та д.е.н., професор Климчук М.М.  представили на розгляд результати своїх наукових досліджень, а також отримали схвальну оцінку міжнародних колег щодо актуальності наданих пропозицій.

Професор Тугай Олексій Анатолійович представив доповідь на тему «Designing a technological system», де запропонував інноваційний підхід до структурування при проєктуванні технологічних систем.

Професор Климчук Марина Миколаївна доповіла про «Methodology of implementation of cognitive technologies of the higher education system», де запропонувала методологію управління ЗВО з урахуванням інструментарію когнітивних технологій. А також представила доповідь на тему «International aspects of cognitive technology development based on «Sharing»», де визначила «sharing economy» як одну з детермінант споживчої поведінки в контексті цифрової трансформації, яка надає можливість нарощувати синергетичний ефект для всіх стейкхолдерів  процесу спільного споживання.

Щиро дякуємо польським колегам за запрошення до участі в такому масштабному науковому заході, зокрема, хочемо висловити вдячність професору  Олександрі Кужіор (Prof. Aleksandra Kuzior) за організацію та проведення VII Міжнародної науково-дисциплінарної конференції «Соціальний розвиток цінностей: етика-технологія-суспільство».

 

Координатор наукової діяльності

будівельного факультету

Климчук М.М.