Щодня 40 українок дізнаються діагноз «рак молочної залози» (РМЗ) і для багатьох він звучить як вирок. Хоча РМЗ на І стадії виліковний у 95% випадків. Але за даними дослідження Індекс здоров’я   17,7% українців (кожен шостий) відмовляються від отримання  медичної  допомоги  через побоювання щодо  вартості лікування.
Київський Національний університет будівництва та архітектури став партнером благодійного заходу – створеного за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), та  підтримки Програми Уряду Великої Британії «Good Governance Fund», Громадської організації “Ліки Контроль”, спільно з агенцією фото та відео для бізнесу The Gate Agency –  презентація фото-проєкту візуальних ілюзій “Стань зіркою свого життя – Лікуйся безоплатно”

 

Метою якого є довести, що лікування  раку доступне не тільки для багатих і знаменитих, а й для звичайних людей із середнім і низьким рівнем достатку.
                          29 вересня
                              о 18.30
                           актова зала
             Центру культури та дозвілля
                               КНУБА
               Запрошуємо всіх бажаючих,
    доєднатися  до благодійного концерту
гуртів Shopping Hour та Akustikos Art Group
                           Вхід вільний
Та відвідати фотовиставку візуальних ілюзій  «Стань зіркою свого життя – Лікуйся безоплатно» в фойє 2 поверху актової зали.
            Будь соціально доступними,
                 відвертим і відкритим❣

                  Зміни світ на краще♥️