Тепло привітали нас: Національний університет “Львівська політехніка”, Ніжинський державний інститут імені Миколи Гоголя, Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж, Український державний університет науки і технологій, Київський Національний економічний університет, університет Григорія Сковороди в Переяславі. Колеги відмітили важливість невтомної праці працівників освіти, які навчають нове покоління українців. Подальших здобутків в цій нелегкій праці нам побажав Національний університет «Чернігівська Політехніка». Зі щирою подякою за підтримку іноваційного регіонального освітнього інформаційно-просвітницько-патріотичного проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині» КНУБА привітав Черкаський державний технологічний університет.  До привітань приєднуються Мукачеський державний університет, Національний університет харчових технологій, Харківський Національний університет будівництва та архітектури, Київське міське відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Колеги зичать міцного здоров’я, успіхів, оптимізму, здійснення творчих та професійних задумів. Також зі щирими побажання нас вітають: Центр доуніверситетської освіти і кар’єри, Національний університет оборони України ім. Івана Черняховського, Київський індустріальний фаховий коледж, Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права. Від всього колективу КНУБА ми щиро вдячні за такі теплі слова та приєднуємося зі взаємними побажаннями до наших колег-освітян. Нехай наша молодь завдяки нашим з вами зусиллям досягає неймовірних висот успіху, нехай нам з вами щастить в цій нелегкій, але визначній справі!

Прес-служба КНУБА