З 24 по 30 вересня 2021 року в Скадовську Херсонської області пройшли ІІ Всеукраїнські пляжні ігри «Beach Games» серед учнівської та студентської молоді. Команда студентів КНУБА посіла друге місце в змаганнях із пляжної боротьби. Почесну грамоту, вручену спортсменам, Олександр Миколайович Шамич, завідувач кафедри спортивного виховання і спорту, на засіданні ректорату передав ректору Університету Петру Мусійовичу Кулікову – як людині, яка щиро любить спорт і пишається успіхами своїх студентів. Вітаємо призерів і бажаємо нових перемог!

Окрім спортивних досягнень, пляжний спорт має ще одну позитивну рису – змагання спонукають територіальної громади до реконструкції майданчиків пляжних видів спорту. Зокрема, цього року змагання проходили на відремонтованих майданчиках пансіонату «Енергія» в місті Скадовську. Загалом у змаганнях взяли участь 550 школярів та понад 500 студентів із Запорізької, Львівської, Полтавської, Сумської, Хмельницької, Кіровоградської, Вінницької, Чернівецької, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Херсонської та міста Києва.

Прес-служба КНУБА