За сприяння декана Будівельного факультету професора Іванченка Григорія Михайловича 6 жовтня для студентів проведено зустріч з представниками компанії Прогрестех-Україна.

Максим Гладський, керівник департаменту по роботі з персоналом компанії Прогрестех-Україна розповів  про можливості працевлаштування для студентів та випускників Київського національного університету будівництва і архітектури, а також представив  навчальні програми, які досить швидко дозволяють поповнити бекграунд та розпочати роботу в компанії!

Випускниця Київського національного університету будівництва і архітектури Юлія Полянська, яка працює в компанії Прогрестех-Україна  інженером з міцності розповіла про умови праці, систему мотивації та можливості кар’єрного зростання для працівників.

Прогрестех-Україна розробляє інженерні й ІТ рішення для підприємств високотехнологічних секторів економіки. Має у своєму штаті майже 1000 інженерів, серед яких є багато випускників КНУБА.

Прогрестех-Україна є найбільшим у Східній Європі постачальником послуг для компанії Boeing. Входить до складу міжнародного холдингу Progresstechgroup, котрий консолідує інженерні центри в Європі й Північній Америці та має 14 офісів по всьому світі.

У компанії є можливість приймати на роботу студентів та випускників будівельних факультетів на інженерні посади з аналізу міцності конструкцій, а також на конструкторські посади (розробка креслень, 3Д моделей, тощо).

Також всім охочим Прогрестех-Україна пропонує навчання, яке допоможе оволодіти додатковими фундаментальними знаннями та навичками та сприятиме працевлаштуванню.

Координатор наукової діяльності

будівельного факультету

д.е.н., професор Климчук М.М.