Зовсім нещодавно ці колективи зустрічались на паркеті спорткомплексу КНУБА у фіналі ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО, де перемогу на останніх хвилинах вирвали господарі майданчика. Тож команда Національного університету фізичного виховання і спорту України жадала помститися якомога швидше, і їм випала така нагода в домашньому матчі третього туру ХХІІІ Чемпіонату з футболу. Гра відбулась у понеділок, 11-го жовтня 2021 року, на футбольному полі стадіону школи №231.

“Будівельники” дуже впевнено провели перший тайм і пішли на перерву з рахунком 2:0 на свою користь. Другий тайм також пройшов під акомпанемент атак команди гостей. Під завісу зустрічі, пропустивши після необов’язкового штрафного, підопічні Володимира Новохатнього одразу ж відзначились втретє, остаточно знявши питання щодо переможця матчу.

Тож, у підсумку, наша команда святкувала перемогу з рахунком 3:1, з чим усіх і вітаємо! Автори забитих м’ячів: Олександр Зінченко, Артур Кулішенко та Владислав Клименко (всі – студенти спеціальності 017 “фізична культура і спорт”).

Керівник команди Кузнєцов О. М.