У рамках проведення конкурсу «Найуспішніша група КНУБА» для студентів груп-переможців конкурсу у номінаціях «Найуспішніша група факультету», за результатами I семестру 2020-2021 навчального року, була організована поїздка та екскурсія до дендрологічного парку «Олександрія». Парк розміщений на околиці старовинного міста Біла Церква, поряд із чарівною річкою Рось, і належить до числа найбільших парків України.

На екскурсії наші студент дізнались про історію парку, відвідали пам’ятки архітектури, а саме: Головний вхід до парку, побудований у класичному стилі,  павільйон — Ротонду, «Руїни», колонаду «Луна», китайський місток; оглянули скульптури Меркурія, Діани, Аполлона, джерело «Лев», Палієву гору — пам’ятний знак Семену Палію, та багато ін.  Ознайомились з історією плодівництва в Україні, унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва кінця XVIII — початку XIX ст. Над його створенням працювали відомі в Європі архітектори та садівники.

Композиційною основою парку є природний лісостеповий ландшафт, утворений дубовим лісом у поєднанні з галявинами, луками та водними об’єктами. Природні пейзажі органічно поєднані з архітектурними спорудами — павільйонами, альтанками, колонадами та містками виконаними в романтичному стилі. Колекція парку налічує близько 2500 видів, різновидностей та форм рослин. На території парку знаходиться 11 ставків.

Пішохідна прогулянка парком надала незрівнянної насолоди єднання з природою, її красою та силою, залишаючи атмосферність та приємні моменти на фото студентів груп-переможців ФІСЕ: група ТЗНС-31, факультету ГІСУТ: група  ТУР-31, будівельного факультету: ПЦБ-21, архітектурного факультету: АРХ-32б,

Дякуємо адміністрації університету за підтримку, можливість відвідувати цікаві екскурсії та організовувати студентське життя різноманітним, цікавим та активним.

 

Завідувачка відділу

з організації виховної роботи

Оксана Бєлозьорова