12 жовтня в Актовій залі університету відбулось нагородження студентів груп-переможців конкурсу у номінаціях «Найуспішніша група факультету» та переможця у номінації «Найуспішніша група КНУБА» за результатами II семестру 2020-2021 навчального року.

З привітаннями та найкращими побажаннями до студентів звернулась проректор із навчальної та організаційно-виховної роботи Наталія Бурдейна, нагородила відповідними відзнаками – грамотами, кубками та святковими тортами  студентів груп-переможців у номінації «Найуспішніша група факультету»:

«Найуспішніша група Факультету урбаністики і просторового планування» – група ПМ-11;

«Найуспішніша група Будівельно-технологічного факультету» – група ТБКВМ-31;

«Найуспішніша група Будівельного факультету» – група  ПЦБ-11;

«Найуспішніша група Факультету автоматизації і інформаційних технологій» – група ПНК-11 ;

«Найуспішніша група Архітектурного факультету» – група  АРХ-27

«Найуспішніша група Факультету інженерних систем та екології» – група  ТЗНС-21;

«Найуспішніша група Факультету геоінформаційних систем і управління територіями» – група ТУР-21;

У номінації «Найуспішніша група КНУБА» перемогла академічна група ТУР-21 із рейтинговим балом – 93.7 Факультету геоінформаційних систем і управління територіями, студенти групи були нагороджені грамотами, кубком, цінними подарунками та святковим тортом.

Висловлюємо подяку в організації та проведенні конкурсу адміністрації університету, директору студентської їдальні Данні Мирончук за смачні солодкі подарунки для наших студентів.

Вітаємо деканів факультетів, заступників деканів із виховної роботи, студентів, які перемогли в конкурсі, та бажаємо великих перемог, незмінних успіхів, нових відкриттів та досягнень, упевнено йти вперед до нових цілей та звершень.

Завідувачка  відділу

з організації виховної роботи

Оксана Бєлозьорова