25 вересня 2021 року в мерії міста Южне Одеської області видатному архітектору Юрію Серьогіну, професору кафедри ОААП КНУБА вручили почесну відзнаку “За заслуги перед містом” з нагоди 75-річчя за великий внесок у розвиток міста.

Церемонію провели в сесійній залі напередодні дня міста. Представники Районної Ради та Обласної адміністрації нагороджували обраних поважних особистостей, що безпосередньо та багаторічно впливали на розвиток міста Южне.

Юрій Іванович – Заслужений архітектор України, лауреат Державних премій. Серед найбільш значних його робіт для країни – реконструкція НСК “Олімпійський” у столиці.

Ю.І. Серьогін вже протягом 17 років створює для міста Южне сучасні та виразні проєкти. Особлива гордість міста – це будівля Фізкультурно-спортивного комплексу “Олімп” на головній площі.

Також серед архітектурно-містобудівних творів майстра у Южному: площа Перемоги, готельний комплекс “Еллада”, формування бульвару – громадського простору, концепція розвитку м.Южне, проєкти громадських закладів та реконструкції набережної.

Споруди Юрія Івановича визнані візитівками міста і мотивують на подальший розвиток сучасної і комфортної забудови.

Дивитись відеорепортаж:

Южненські новини від 24.09.2021