13 жовтня 2021 року був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Київським національним університетом будівництва і архітектури та Al-Rafidain University College –  Університетським коледжем Аль-Рафідейн/ Республіка Ірак.

Меморандум передбачає:

1. Проведення спільних досліджень між викладачами з обох сторін.

2. Співпраця щодо забезпечення вимог міжнародного академічного рейтингу.

3. Взаємне керівництво аспірантами на отримання дипломів, магістрів і докторантів. Співпраці між партнерськими департаментами обох сторін з метою співпраці в акредитації програм.

5. Обмін досвідом та навчання підвищенню обізнаності в електронному вигляді або за допомогою взаємних візитів.

6. Співпраця між партнерськими відділами обох сторін з метою розміщення студентів старших курсів університетського коледжу Аль-Рафідейн для проходження внутрішніх курсів в кампусі другої сторони.

7. Обмін досвідом у розробці навчальних програм і наукових, інженерних та медичних лабораторій.

Меморандум в режимі відеозвязку підписали ректор КНУБА проф. Куліков П.М. та ректор Аль-Рафідейн університету проф. Mahmood Jawad Abu Al Shaeer та обмінялися промовами.

Підписання Меморандуму ініційовано та підготовлено кафедрою кібербезпеки та комп’ютерної інженерії (проф. Хлапонін Ю.І., доцент Касім Н.Х.). Кафедра має ліцензію на підготовку іноземних студентів.

 

Меморандум: 

فارМеморандум з підписами

Про Al-Rafidain University College:    https://ruc.edu.iq/en/ 

Сторінки Al-Rafidain University College з відео підписання Меморандуму:              https://ruc.edu.iq/مذكرة-تفاهم-مشترك-مع-جامعة-كييف-الدولي/

https://fb.watch/8Csw9cbxs1/