15-18 жовтня в Пекінському університеті Цзяотун пройшов 2-й Міжнародний симпозіум, присвячений питанням води, екології та довкілля (ISWEE 2021). International Symposium on Water, Ecology and Environment – це щорічний міжнародний симпозіум, метою якого є забезпечення міжнародного форуму для вчених, науковців, експертів з усього світу, які займаються питаннями в галузі води, екології та навколишнього середовища для обміну найновішими ідеями, теоретичними та практичними результатами досліджень.

Цьогоріч Міжнародний симпозіум відбувався у змішаному форматі, програма включала основні та запрошені доповіді в режимі офлайн та онлайн. Завдяки можливості гнучкої форми присутності на Міжнародному симпозіумі відбулися чисельні доповіді з різних куточків світу – виступи пролунали з Китаю, США, Канади, Іспанії, Італії, Великобританії, Франції, Данії, Румунії, Польщі, ОАЄ, Австралії, Мексики та ін. країн.

У роботі симпозіуму з онлайн-доповіддю на тему «Prospects for the Sustainable Development of Modern Architecture in the Coastal Cities of Algeria» взяла онлайн участь д. арх., професор кафедри Дизайну архітектурного середовища Булах Ірина Валеріївна. Слід відзначити, що вона була єдиним представником України на даному міжнародному заході. Очікується, що всі доповіді, які були попередньо рецензовані і представлені у вигляді усної доповіді, будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції з індексацією у Scopus, Thomson Reuters, WoS) та ін. базами даних.