2 листопада викладачі кафедри управління проєктами д.т.н., проф. СД.Бушуєв та д.т.н., доц. О.В.Веренич брали участь у нараді щодо упровадження міжнародного проєкту «Virtual Master Cooperation Data Science (ViMaCs), phase 2» (“Віртуальна (он-лайн) магістерська взаємодія з інтелектуальної обробки даних (ViMaCs)”, фаза 2) (Project – ID: 57602060) (https://go-study-europe.de/vimacs/). Зазначимо, що даний проєкт є пролонгацією проєкту «Virtual Master Cooperation Data Science (ViMaCs)» (“Віртуальна (он-лайн) магістерська взаємодія з інтелектуальної обробки даних (ViMaCs)”) (Project – ID: 57513461). Проєкт реалізовується в рамках програми підтримки інтернаціоналізації українських університетів, у напрямку спільного формування цифрового майбутнього: Німецько-Українська взаємодія 2019-2021 та фінансується за рахунок німецької служби академічних обмінів DAAD (https://www.daad.de/de/). Учасниками проекту є Дортмундський університет прикладних наук та мистецтв (ДУПНіМ) (https://www.fh-dortmund.de/en/), КНУБА (http://www.knuba.edu.ua/), Західноукраїнський національний університет (ЗУНУ), м. Тернопіль (http://www.tneu.edu.ua/), Національний університет «Запорізька політехніка» (НУЗП), м. Запоріжжя (http://www.zntu.edu.ua/) та Національний університет «Львівська політехніка» (НУЛП), м. Львів (https://lpnu.ua/ ).

За результатами реалізації першої фази проєкту було створено віртуалізовану ІТ-інфраструктуру, яка дозволяє створювати середовище спільної практики та спільного навчання в рамках створення та використання розроблених навчальних модулів.

У рамках проєкту розроблені 4 дистанційні навчальні модулі: „Бізнес-аналітика та інформація та прийняття рішень” (розробник – КНУБА), “Збір та обробка даних” (розробник – ЗУНУ), „Штучний інтелект та аналітика даних” (розробник – НУЗП) та “Хмарні системи обробки даних” (розробник – ДУПНіМ), які об’єднані у єдину програму «Інтелектуальна обробка даних» та будуть упроваджені у навчальний процес університетів-партнерів.

У рамках другої фази НУЛП розробить ще один навчальний модуль «Операції машинного навчання». Буде розширена та удосконалено ІТ-інфраструктуру. Протягом упровадження проєкту будуть проводитися регулярні школи для студентів на базі університетів-партнерів, в рамках яких буде здійснюватися навчання в рамках програми «Інтелектуальна обробка даних». Найближча школа запланована з 15 по 19 листопада 2021 року на базі ДУПНіМ (https://go-study-europe.de/winter-school-2021/).

Поздоровляємо усіх колег з успішною пролангацією проєкту та бажаємо усім успішної його реалізації.

 

О.В.Веренич,

Д.т.н., доц. кафедри управління проєктами,

ФАІТ