17 листопада відбулося офіційне відкриття Студентського центру Олімпійської підготовки КНУБА.

На територію стадіону КНУБА раніше претендували господарські структури з метою звести чергову багатоповерхівку. Але цьому не судилося стати дякуючи ректору Петру Мусійовичу Кулікову, який піклується про всебічний розвиток студентів. Тепер студентство має сучасну, модернізовану спортивну зону.

Відкриття Центру викликало жвавий інтерес як студентів та викладачів КНУБА, так й керівництва інших київських університетів та органів державної влади та міського самоврядування. Зокрема, відвідав церемонію відкриття й міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет,

Після офіційної церемонії відбувся товариський футбольний матч між командами викладачів нашого університету та КНУ імені Тараса Шевченка. Матч закінчився дружньою нічиєю 2:2.

Також в рамках церемонії відкриття Центру та з нагоди Міжнародного дня студентів відбулося нагородження Найкращих студентів КНУБА, серед яких були студенти факультету урбаністики та просторового планування: Шапар Луіза (МБГ-51), Чередніченко Олександра (МБГ-61), Ільків Дмитро (МБГ-11С), Кравчик Дарья (МБГ-21), Низовий Євген (БМП-31), Мартенс Іван (МБГ-31), Шелудько Олександра (МБГ-33), Кимаківський Станіслав (МБГ-33).

Хай живе гармонійно розвинута особистість студента ФУПП!

Тригуб Р.М.,

Перегуда Є.В.,