17 листопада під час відкриття Студентського центру Олімпійської підготовки КНУБА з нагоди Міжнародного дня студента, відбулось нагородження Найкращих студентів університету 2021 року. З вітальним словом та найкращими побажаннями до всіх присутніх звернулась проректор з навчальної та організаційно-виховної роботи Наталія Бурдейна. Вона нагородила студентів від імені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, вручила листи вдячності та подарунки – годинники кращим студентам за високі здобутки у навчанні, наполегливу працю, активну участь у житті Солом’янського району з нагоди відзначення Дня студента.

Від імені ректора Київського національного університету будівництва і архітектури Петра Кулікова найкращих студентів університету нагородили грамотами за високі здобутки у навчанні, науковій роботі, благодійній та соціальній, культурно-масовій, профорієнтаційній роботі ,високі спортивні досягнення, активний внесок в розвиток профспілкової організації, вагомий особистий внесок та  активну участь у житті університету. Під час нагородження студентам вручили сувеніри та солодкі подарунки від адміністрації університету та профспілкового комітету студентів, аспірантів та докторантів.

Вітаємо усіх з Міжнародним днем студента, бажаємо нових відкриттів та досягнень, великих перемог та незмінних успіхів, яскравих моментів у житті, здійснення усіх мрій, нехай завжди залишиться з вами радість чудових студентських років!

 

Завідуюча відділу з

організації виховної роботи

Оксана Бєлозьорова