За сприяння декана Будівельного факультету професора Іванченка Г.М.  викладачі та студенти взяли участь в онлайн-конференції «Зелені облігації – нові можливості для фінансування проектів екологічного спрямування в Україні», яка відбулася 24 листопада. Захід організований Національною Комісією з Цінних Паперів та Фондового Ринку України (НКЦПФР) у співпраці з International Finance Corporation (IFC).

Мета онлайн-конференції – підвищити обізнаність зацікавлених сторін щодо зелених облігацій, роз’яснити ключові положення Рекомендацій НКЦПФР, а також надати учасникам ринку можливість поставити запитання та висловити свою думку.

Учасники: представники банків, небанківських фінансових установ, агропромислових компаній та інших підприємств приватного сектору, центрального уряду та муніципалітетів, наукових та освітніх закладів, широка громадськість.

Участь в онлайн-конференції «Зелені облігації – нові можливості для фінансування проектів екологічного спрямування в Україні» взяли аспіранти, студенти та  викладачі кафедри організації і управління будівництвом: завідувач кафедри д.т.н., професор Тугай О.А., професор Климчук М.М., доцент Ємельянова О.М., доцент Ільїна Т.А., викладач Осипова А.О., аспірант Борохович Є.О.

У рамках роботи конференції були представлені наступні доповіді:

  • Плани НКЦПФР з розвитку ринку зелених облігацій в Україні: проекти регуляторних актів, що стоять на порядку денному (Максим Лібанов, член НКЦПФР);
  • Міжнародний досвід розвитку ринку зелених облігацій (Лія Сорока, Керівник програми кліматичного та агро-фінансування в Європі та Центральній Азії, IFC; Надія Рязанова, фінансовий радник, Програма зеленого фінансування IFC);
  • Рекомендації НКЦПФР щодо зелених облігацій (Алла Папаіка, Директор Департаменту реєстрації емісій цінних паперів, НКЦПФР);
  • Дотримання стандартів ESG під час випуску зелених облігацій (Юлія Холодкова, керівник програми ESG в Європі та Центральній Азії, IFC).

 

 

Відповідальна за наукову роботу

на Будівельному факультеті

д.е.н., професор Климчук М.М.