З 24 по 26 листопада 2021року на Факультеті інженерних систем та екології КНУБА проходила Міжнародна науково-практична конференція «Environment. Resources. Energy». У пленарних та секційних засіданнях взяли участь викладачі та аспіранти кафедри Охорони праці та навколишнього середовища: завідувачка кафедри, професор Тетяна Ткаченко, професори Олена Волошкіна та Тетяна Кривомаз, доцент Володимир Дзюбенко, викладачі Павло Стефанович та Іван Стефанович, аспіранти Роман Глущенко, Світлана Абу Діб, а також студенти кафедри Ілона Андрющенко та Михайло Березний.

Також на пленарному засіданні виступили партнери кафедри: президент асоціації екологів України Людмила Циганок та колишня випускниця кафедри охорони праці та навколишнього середовища, а зараз успішна стейкхолдерка, директор Центру екологічної сертифікації та маркування ВГО «Жива планета» Світлана Перминова.

Запрошений кафедрою  заступник директора департаменту управління водними ресурсами Держводагентства України Ігор Гопчак у вітальному слові   побажав конференції успішної роботи.

Доповіді викликали зацікавленість наукової спільноти та жваву дискусію. Всі учасники отримали сертифікати міжнародного зразку.

Жукова О.Г.,

доцент кафедри охорони праці та

навколишнього середовища (ФІСЕ)