4 грудня 2021 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся День відкритих дверей в офлайн форматі. День відкритих дверей КНУБА завжди затребуваний серед абітурієнтів та батьків. На захід приїхали близько 250 гостей з м. Києва, м. Черкаси, м. Вінниця, м. Житомира, м. Чернігова та інших міст України. Проведення такого традиційного заходу надає можливість абітурієнтам визначитися у виборі своєї професії та свого майбутнього.

КНУБА сьогодні, це:

  • провідний вищий навчальний заклад України з підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі «Будівництва і архітектури»;
  • лідер визнаний освітньою, науковою і професійною спільнотами в Україні та усьому світі;
  • має найвищий – IV рівень акредитації, статус національного, тому 80 % наших студентів навчаються за кошти бюджету України;
  • вдало поєднує навчальні і наукові традиції та надбання із сучасними та інноваційними технологіями;
  • загалом за часи існування закладу вищої освіти для галузі «Будівництва і архітектури» було підготовлено біля 100 тисяч інженерів і архітекторів. Серед них отримали дипломи про вищу освіту іноземних студентів зі 116-ти країн світу.

Під час Дня відкритих дверей абітурієнти та батьки  знайомилися з особливостями навчання та науково-дослідною діяльністю КНУБА. Відбулося «живе» спілкування з представниками факультетів і кафедр, які розповідали абітурієнтам та батькам про перелік спеціальностей, робочу та навчальну практику, працевлаштування випускників на провідних будівельних та торговельних підприємствах. Для відвідувачів продемонстрували цікаві презентації, принцип роботи геодезичних електронних приладів та робота-маніпулятора, було запущено дрон. Абітурієнти ознайомилися з принципами будівництва та функціювання «розумного будинку, а також з технологіями виготовлення будівельних конструкцій і  матеріалів.

Студенти розповіли відвідувачам про насичене і різноманітне студентське життя, в якому вони реалізують свої можливості у різних конкурсах, змаганнях, проявляють лідерські здібності в органах студентського самоврядування. У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати, кіберклуб, StudentHab. Студенти мають можливість займатися спортом і відвідувати спортивні гуртки, адже університет має новий сучасний стадіон, 3 спортивні зали, плавальний басейн, тренажерні зали.

Абітурієнти та батьки взяли участь у брифінгу з експертом ЗНО, фахівцем підготовчих курсів та представником приймальної комісії, які розповідали про проведення ЗНО-2022; особливості підготовки на курсах до ЗНО з предметів – математика, українська мова і література, фізика та предметів творчого конкурсу – рисунок, живопис, композиція, графіка-креслення; надали роз`яснення щодо умов вступу до КНУБА у 2022 році та створення електронних кабінетів вступників. Заохочені абітурієнти та батьки задавали багато питань, які їх цікавили та отримували розгорнуті змістовні відповіді.

Інформація, щодо проведення наступних заходів в КНУБА, буде розміщена на офіційному сайті knuba.edu.ua, офіційній сторінці у фейсбуці knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open та в Instagram knuba_open.

 

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Тетяна Петруньок