У листопаді студенти різних факультетів КНУБА подали заявки на участь у вишівському етапі Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» у чотирьох номінаціях: «Кращий студент-спортсмен», «Кращий студент-науковець», «Кращий студент-програміст», «Кращий студент-медійник».

Студентка факультету інженерних систем та екології групи «ТВ-41» Анна Жиліна прийняла участь у боротьбі за номінацію «Кращий студент-медійник».

3 грудня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася церемонія нагородження найкращих студентів Києва, в якій взяли участь студенти КНУБА. Наша Анна Жиліна отримала перемогу та отримала диплом «Кращий студент-медійник Києва».

7 грудня на засіданні Ради з навчальної та організаційно-виховної роботи Анна Жиліна була відзначена, як переможець вишівського етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». Проректор з навчальної та організаційно-виховної роботи Наталія Бурдейна та зав. відділу з організаційно-виховної роботи Оксана Бєлозьорова подякували студентам за участь та привітали студентів з перемогою.

Пишаємося нашою студенткою та бажаємо ще більших досягнень та перемог!

 

Заст.декана ФІСЕ                 Наталія Чепурна