Нові надходження:

Werk bauen Wohnen 12/2021: Hochhäuser

Wenn Türme im Team spielen

 Sprache : Deutsch

 Autor : werk, bauen + wohnen

 

Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне

Урсула Клєефіш-Йобст, Петер Кеддерманн, Карен Юнґ

Книга пропонує всебічний огляд теми доступного житла: від значущих моделей 1920-х років до сучасних концепцій сьогодення.

У центрі уваги авторів знаходяться аспекти архітектурного та містобудівного планування, а також юридичні рамкові умови, питання фінансування та будівельні стандарти, а також учасники процесу будівництва. Експертні нариси висвітлюють проблему житла з різних точок зору, вирішення якої є визначальним для соціальної згуртованості нашого суспільства.

Книга буде корисною архітекторам, урбаністам, фахівцям у галузі міського планування, девелоперам, консультантам, теоретикам, історикам і всім, хто якось пов’язаний або цікавиться темою житла та архітектури.

Видання містить багато схем, світлин та ілюстрацій.

БУДУВАТИ І ЖИТИ: ЕТИКА МІСТ
Річард Сеннетт

«Будувати і жити» – це остаточне та вичерпне судження про міста видатного громадського діяча та інтелектуала Річарда Сеннетта.

У цій роботі він простежує болючу залежність між тим, як міста побудовані, і тим, як у них живуть люди: від стародавніх Афін до Шанхаю двадцять першого століття. Він демонструє, як своїх сучасних форм набули Париж, Барселона та Нью-Йорк; переосмислює репутацію Джейн Джейкобс, Льюїса Мамфорда та інших; і проводить нам екскурсію емблематичними сучасними місцями: від вулиць Медельїну, Колумбія, до штаб-квартири Google на Мангеттені. Описуючи все це, Сеннетт шкодує, що «закрите місто» ― сегреговане, відрегульоване та контрольоване — поширилося з глобальної Півночі на міські агломерації, які стрімкими темпами зростають на глобальному Півдні. В якості альтернативи він пропонує «відкрите місто», де містяни активно обговорюють свої розбіжності, а планувальники експериментують з міськими формами та механізмами участі містян у планувальному процесі.

Книга багата на аргументи, надзвичайно актуальні для нашого часу – часу, коли міські простори населяє набагато більше людей, ніж будь-коли раніше. «Будувати і жити» спирається на безпосередню взаємодію Річарда Сеннетта з міським життям та його глибокі дослідження, спрямовані на формування сміливого на оригінального бачення майбутнього міст.

«Смерть і життя великих американських міст» Джейн Джейкобс

Хоча книга написана у 1950-х роках, вона досі залишається однією з найпопулярніших і найцитованіших настільних книг урбаністів та урбаністок у всьому світі. Лише англійською книга вийшла більше 50 разів.

 

Правила пішохідного міста: 101 крок до створення кращих місць

  • Рік видання:2019
  • Кількість сторінок:286

Практична, доступна та дієва інструкція з трансформації міст у привабливі простори, які потребують мінімального використання авто, спонукають мешканців до фізичної активності, розвивають економіку та зберігають ресурси планети.

Описаний автором підхід до планування життєвого простору є універсальним і змінюватиме поведінку людей незалежно від країни-походження.

Книга буде корисною фахівцям в галузі містобудування, працівникам міських органів самоврядування і всім, хто цікавиться проблемами міст і підходами до їх вирішення.

Міста для людей” Йен Ґел.

У книзі опубліковано близько 700 картинок і фото, які ілюструють принципи і результати роботи Йена Гела у різних містах світу.

Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин.


  • Збірник наукових праць.

  • Випуск 47 ; Випуск 48.

  • Видається у двох частинах

  • Частина 1. Технічний.

У збірниках висвітлюється науковий і практичний досвід, аналізуються проблеми і завдання підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин.

Розрахований на студентів , аспірантів , викладачів будівельних вищих навчальних закладів , науковців і працівників будівельної галузі.

Програма та тези доповідей. Архітектура та Будівництво: нові тенденції і технології.

Теорія та практика : Міжнародний науково- технічний форум (26- 27 жовтня 2021 р., м. Київ).