За сприяння декана Будівельного факультету Іванченка Григорія Михайловича для студентів Київського національного університету будівництва і архітектури розпочинаються  курси підготовки до працевлаштування «ОСНОВИ КОНСТРУЮВАННЯ В МАШИНОБУДУВАННІ» від компанії Прогрестех-Україна! Навчання є БЕЗОПЛАТНИМ.

Компанія Прогрестех-Україна, що заснована провайдером інтелектуальних сервісів PT-Americas (Х’юстон, штат Техас, США), розробляє інженерні й ІТ рішення для підприємств високотехнологічних секторів економіки. Має у своєму штаті більш як 1000 інженерів і програмістів.

Прогрестех-Україна є найбільшим у Східній Європі постачальником послуг для компанії Boeing. Входить до складу міжнародного холдингу Progresstechgroup, котрий консолідує інженерні центри в Європі й Північній Америці та має 14 офісів по всьому світі.

Компанія спільно із провідними університетами втілила комплекс освітніх проєктів і програм дуального навчання для фахової підготовки кваліфікованих інженерів та їхнього працевлаштування в Україні.

Участь в проекті можуть взяти студенти останнього курсу бакалаврату, студенти-магістранти та всі зацікавлені випускники технічних закладів вищої освіти, а також інженери з досвідом.

Основні дати:

приймання заявок – до 6 лютого 2022 р.;

вступне тестування – 8 лютого 2022 р.;

початок занять – 14 лютого 2022 р.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnb303WHgpY2cdnPUaBPlynajYs_9ikvRGCmjKviPQy4AuGw/viewform?usp=sf_link

Вступне тестування включатиме питання з основ механіки, матеріалознавства, інженерної графіки та англійської мови, за результатами якого буде сформовано групу слухачів. Заняття проходитимуть 4 рази на тиждень у вечірній час (з 16:00) в дистанційному форматі. Тривалість навчання –  2 місяці.

З усіх організаційних питань проведення курсів «Основи конструювання в машинобудуванні» звертайтеся на klymchuk.mm@knuba.edu.ua

Програма курсів передбачає ознайомлення слухачів з конструкцією літаків, елементами авіаційних конструкцій, основами аеродинаміки та технологією виготовлення авіаційної техніки. Також в рамках підготовки вивчатимуться сучасні програмні продукти для тривимірного моделювання (CAD) деталей та їх аналізу.

 

Відповідальна за наукову роботу

на Будівельному факультеті

д.е.н., професор Климчук М.М.